O NAS

4DESIGNERS.PL

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na naszą stronę! Na 4Designers znajdziecie artykuły i akcesoria do stworzenia nowoczesnej przestrzeni.

Nasz sklep zawiera najnowsze trendy i style, aby zapewnić Państwu wyrażenie swojego stylu. Powstała z przekonania, że wyposażenie wnętrz produktami wysokiej jakości powinno być dostępne dla każdego bez względu na budżet.

Stale poszerzamy naszą ofertę, aby dostarczyć najnowsze i najlepiej sprzedające się produkty wyposażenia wnętrz. Chcemy sprawić, aby wnętrze było wyjątkowe, a projekt okazał się sukcesem.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszej jakości produktów i wyjątkowej obsługi – przed, w trakcie i po zakupie. Aby ułatwić  wybór, przedstawiamy jak najwięcej szczegółów i informacji o produkcie. Chętnie odpowiemy również na Wasze pytania.

Wystarczy kilka kliknięć, aby przekształcić każdą przestrzeń życiową dzięki naszym produktom. Nasze doświadczenie i porady w połączeniu z Państwa pomysłami dadzą najlepsze rezultaty i pozwolą na stworzenie idealnego wnętrza, które zrobi wrażenie na każdym, kto do niego wejdzie.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o wiadomość na adres mailowy: biuro@vendofloor.pl

Chcesz być na bieżąco z nowymi produktami, pomysłami na dom i ofertami specjalnymi? Zapisz się do naszego newslettera.

 

Dla Klientów Biznesowych

 

Specjalne warunki i osobisty kontakt ułatwiają stworzenie pomieszczeń biznesowych i projektowych. Tutaj dowiesz się więcej!